TOP 3 Miejsc na Sesję Zdjęciową we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

21 listopada 2023
Blog o fotografii
3 minuty

Spis treści

Często słyszę to pytanie: “Julia, jakie znasz miejsce na sesję zdjęciową?”. Oczywiste jest to, że odpowiedź zależy od tego, jaką sesję chcesz wykonać: portretową, narzeczeńską czy rodzinną. Ale wciąż są pewne miejsca, które nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Niektóre z nich są bardziej oczywiste, a niektóre są prawdziwymi perełkami, chowających się wśród Wrocławskich budynków.

Dzisiaj przedstawiam swój TOP 3 miejsc na sesję zdjęciową we Wrocławiu, z których sama korzystam i z doświadczenia powiem, że zdjęcia stąd udają się naprawdę fajne.

Opera Wrocławska

Przez Operę codziennie przechodzą tysiące ludzi. Jest to bardzo żywe miejsce, w którym można zrobić przepiękne zdjęcia podczas sesji w mieście. Opera jest bardzo starym budynkiem, stoi na tym miejscu już od 1839 roku. Jest to świetna okazja by zachwycić nowoczesny strój modelki wraz z historycznym budynkiem w jednym kadrze.

W kilku metrach od Opery Wrocławskiej znajduje się również piękna restauracja Woosabi Świdnicka. Jak możesz zobaczyć – część jednej z moich sesji została przeprowadzona w tych dwóch miejscach. Oczywiście są pewne trudności związane z realizacją sesji zdjęciowej w restauracji, ale jeśli się postarać czy po prostu spróbować, to wszystko jest możliwe 😉

Kampus Grunwaldzki

W tym miejscu na mapie Wrocławia znajdziemy wiele ciekawych scenerii dla sesji fotograficznej. Moją uwagę przykuła Biblioteka Uniwersytetu Wrocławskiego, z jej najciekawszą ławką w całym Wrocławiu.

Na tej ławce można złapać wielu pięknych kadrów, szczególnie że czasami trafiają tutaj promienie słońca i staje się to miejsce prawie że magiczne. Zobacz:

Widok na Most Grunwaldzki

No i jak jesteśmy już blisko, to warto wspomnieć o panoramie na Most Grunwaldzki i Urząd Wojewódzki, która otwiera się z tego Kampusu. Ten krajobraz naprawdę warto uwiecznić w kadrze.

Dziękuję że dotarłeś do końca. W tym wpisie postarałam się wmieścić tylko niektóre Wrocławskie miejsca do sesji zdjęciowej, które są warte uwagi. Oczywiście jest ich o wiele więcej i postaram się opowiedzieć o nich w następnych wpisach.

A jakie ty masz ulubione miejsce na sesję zdjęciową we Wrocławiu?

Nie wiesz od czego zacząć?

Pomogę Ci: